Svaki dan je novi dan. Želim ga živjeti što bolje mogu i u njemu uživati!
nedjelja, 24. kolovoza 2008.
Svaki je dan dar,
zar može biti nešto ljepše od života,jednostavnoga života s Bogom i ljudima od njega ti danim?Moj život je doista dar,najljepši od svega na ovome svijetu,ja živim dajući se drugima,dajući se svakome čovjeku u potrebi.Živim u radosti....
Nema komentara:
Objavi komentar