nedjelja, 24. kolovoza 2008.

Svaki je dan dar,

zar može biti nešto ljepše od života,jednostavnoga života s Bogom i ljudima od njega ti danim?Moj život je doista dar,najljepši od svega na ovome svijetu,ja živim dajući se drugima,dajući se svakome čovjeku u potrebi.Živim u radosti....

Nema komentara: