nedjelja, 24. kolovoza 2008.
Svaki je dan dar,
zar može biti nešto ljepše od života,jednostavnoga života s Bogom i ljudima od njega ti danim?Moj život je doista dar,najljepši od svega na ovome svijetu,ja živim dajući se drugima,dajući se svakome čovjeku u potrebi.Živim u radosti....
Pretplati se na:
Postovi (Atom)
